SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira ne Rr.Bajram Kelmendi.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
71793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banes me qira ne Rr.Bajram Kelmendi.
*Pershkrimi i baneses.
-Kati: I-re
-Renditja:1 dhome gjumi,sallon me kuzhine,banjo,ballkon dhe shpajz,(banesa posedon uje 24h,ashenor dhe ne vezhgim te kamerave 24h).Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »