SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Lokal me qira ne Rr:Bajram Kelmendi.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
71798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Lokal me qira ne Rr:Bajram Kelmendi.
*Pershkrimi lokalit:
-Kati II-te
-Lokali eshte i pershtatshem per sherbime afariste apo depo dhe ka hyrje te veqant.
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »