SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen e mobiluar në qendër të Prishtinës – Tek Parku i Qytetit
Çmimi :
€58,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
71930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesene mobiluar në qendër të Prishtinës – Te Parku i Qytetit në Prishtinë Adresa: Rr: Gustav Majer 8/2; Kati: I, Prishtinë

Madhësia e banesës është 65 m2;

Në përbërje të:
1 Mega Sallon ditor;
1 Kuzhinë komplet;
1 Dhomë gjumi;
1 Korridor;
1 Banjo (banjo është me vaske);
1 Ballkon.

Banesa është në katin e II-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.

Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern.

Për informata me të detajuara dhe vizitë banesës paraprakisht duhet të bëni termin nëpërmjet telefonit: 044 260 053 ose në 045 349 217 ose viber: +37744260053

Çmimi për M2 është 950 Euro, Banesa shitet komplet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Fatlumi
Prishtinë
044260053
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »