SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA TE PARKU I QYTETIT QENDER PR KATI 1 65M2 ```
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:09
ID e produktit :
72048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MADHËSIA E BANESËS ËSHTË 65 M2 ; NË PËRBËRJE TË: 1 MEGA SALLON DITOR; 1 KUZHINË KOMPLET; 1 DHOMË GJUMI ; 1 KORRIDOR; 1 BANJO (BANJO ËSHTË ME VASKE); 1 BALLKON; BANESA ËSHTË NË KATIN E I-RE, E REHATSHME DHE SHUMË E PËRSHTATSHME PËR JETESË, HAPËSIRA E BRENDSHME E BANESËS ËSHTË FUNKSIONALE, PA KTHINA E SHTYLLA DHE REZISTONTE NDAJ ZHURMËS.

ENTERIERI I BANESËS ËSHTË SHUMË I MIRË DHE MODERN. BANESA SHITET KOMPLET E MOBILUAR ME KETË ÇMIM.
ÇMIMI PËR M2 ËSHTË 1050 EURO, BANESA SHITET E MOBILUAR ME KËTË ÇMIM!

NUK BËJMË NDRRIM.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
TE PARKU [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »