SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Shitet banesa te Parku i Qyteit Rr:Gustav Majer.
Çmimi :
€68,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
72057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Shitet banesa te Parku i Qyteit Rr:Gustav Majer.
*Pershkrimi i baneses.²
-Kati: I-re
-Renditja:1 dhome gjumi,sallon me kuzhin,banjo dhe ballkon.Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »