SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane, Prishtine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
72129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Ulpiane, Prishtine.
Banesa ka sallon me kuzhin, dhome te gjumit, banjo.....
Eshte komplet e mobiliar dhe me te gjitha pasijet elektrike
Informata rreth publikuesit
Dafina
Prishtinë
045 502 284
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »