SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes truall ne Sarande 380 m2
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '15
Madhësia :
380 m²
ID e produktit :
72196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dokumenta: Vendimi i bashkis planimetria e sheshit te ndertimit. Procesverbali i piketimit te sheshit te ndertimit . Akt vleresimi i trullit mandat arketimi i pageses sipas vleresimit te trullit te gjitha me firm nga kryetari bashkise. Trualli gjindet perskaj rruges se 6 , vendi i sheshuar dhe i bere gati per ndertim, trualli ka 380 m2 hapsira e ndertimit 190 m2 , 1 kat nen dhe dhe 3 kate siper. Cmimi 55000 euro

tel: +355692909719
Informata rreth publikuesit
Diti
Prishtinë
+355692909719
Sarande [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »