SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET ose lëshohet me QIRA. Objekt 1400m2 në Cagllavicë.
Çmimi :
€730,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:25
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
1400 m²
ID e produktit :
72219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë.
Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 dhe ka 2 kate.
Objekti është I pajisur me: Kamera, Ngrohjë qëndrore me dru dhe qymyr, Alarm (i lidhur me telefonë), ujë 24orë, Bunar dhe të gjitha paisjet që nevojiten për një objekt afarist.

Objekti gjendet në magjistralen Prishtinë-Feriza, përball HIB Petrol (ose me saktësisht 20m larg servisit të RANGE ROVER)

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Llapnasell [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »