SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qera+terrace 70 m2, tek qafa
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
72357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qera, tek Qafa, ngjitur me ndertesen e ish OSBE-se(ndertim i vjeter)-pent house
kati i 4-te

banesa ka 60 m2-2 dhoma , kuzhine, banjo

terrraca mbi 70 m2, me pamje shume atraktive, tavolina me karrika, zgare etj, privatesi dhe ambient tejet relaksues
plus vendparkim i rezervuar per veture, me kartele(per banoret e lagjes)

qmimi 280 euro

agjensioni Rezidenca: 044 173 593
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Kompleksi Qafa, ngjitur me ndertesen e ish OSBE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »