SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET trualli në Gërlicë (përballë Stacionit të Trenit)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
72396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli përballë Stacionit të Trenit në Gërlicë.
Me pamje te paster dhe afersi te theksuar ne autostraden Prishtine - Shkup ''Arben Xhaferi''
Sipërfaqja e truallit 10 ari
Për detaje më të hollësishme, na kontaktoni në nr tel.044/224-925.
Informata rreth publikuesit
Hajredin
Ferizaj
044224925
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »