SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 73.33m2 ne Breg te Diellit - Rruga B - 690euro
Çmimi :
€690.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
72407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 73.33m2 ne Breg te Diellit - Rruga B - 690euro

Banesa eshte afer banesav te Lim projektit ne Rrugen B, banesa eshte me tull te kuqe nga jashta, ka pamje jug perendim nga qyteti, eshte e pajisur me Leje te ndertimit, kati i 7, dhe ka kete renditje:

– Sallon me kuzhine, (Salloni eshte ne mes te dhomes se Prindve dhe femijev),
– 2 dhoma te gjumit,
– 2 ballkona, ku nje njerin dilet nga dhoma e dites, e ne tjetrin nga doma e gjumit prindve,
– Banjo dhe
– KoridorTel:049-440432
Informata rreth publikuesit
ylli
Prishtinë
049440432
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »