SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa mbrapa Teatrit
Çmimi fillestar :
€47,000.00
Ju kurseni :
€10,000.00 (22% zbritje)
Çmimi :
€37,000.00 Çmimi rritet në €47,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
ID e produktit :
72481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitete banesa shum komfore ne rugen Bajram Curri (afer shtepis Bajram-Nekibe Kelmendi, buz rruges ), kati 1, munt te shendrohet ne ordinance,zyre perveq vendbanimit sepse eshte skaj ruges dhe qender. Me siperfaqe 43m2, renditja: salloni me kuzhin, banjo dhe 1 dhom e fjetjes, e mobiluar teresisht.
Informata rreth publikuesit
shkumbin
Prishtinë
044217276
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »