SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE ARBERI-TE KOMUNA E RE^
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
72495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen,e cila gjindet ne Arberi (ish-Dragodan) tek Komuna e Re. Banesa gjindet ne katin e 1, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-dhoma e gjumit
d.-banjo
e.-korridori
f.-terasa

Leshohet per familjare per kohe te gjate.

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.af.45
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »