SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 180m2 ne 1.32 ari ne Taslixhe
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
180 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
72500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 180m2 ne 1.32 ari,afer Kishes Ortodokse ne Taslixhe. Shtepia eshte dy kateshe dhe shume komode, ka hapesira te mjaftueshme, ka pak oborr si dhe parking per veture.
Shtepia ka keto hapesira:
KATI PERDHESE
- qendrim ditor, kuzhina me trapezari, dhome gjumi, banjo, shpajz, koridor
KATI I DYTE
- qendrim ditor, kuzhina me trapezari, dhome gjumi, banjo, koridor
Qmimi eshte 75.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »