SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '15
ID e produktit :
72538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj zyret me qira n prishtine te santea, posedojm nje seri zyres rreth 9 te tilla ,te cillat jan multifunksionale, posedojm zyre te madhesive te ndryshme duke filluar te vogla nga 20 m4 per zyre inviduale deri n 100 m2 per pordorime te ndryshme si call center studio dizajn etje etj .. qmimet behen sipas marrveshjses dhe ju garantojm qe qmimemt jan ideale per qdo lloj aktiviteti qe do te zhvillohet ne te...
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Pristina
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »