SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE FUSHE KOSOVE/ 69.45M2 NE KATIN E KATERT (4) !!!
Çmimi :
€27,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:56
ID e produktit :
72539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESE NE FUSHE KOSOVE NE NDERTIM E SIPER ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 69.45M2, NE KATIN E KATERT (4), AFER SHKOLLES FILLORE DHE ÇERDHES SE FEMIJEVE.
NDODHET NDERMJET SHKOLLES "MIHAJL GRAMENO" DHE CERDHES SE FEMIJEVE, AFER VIVA-FRESH.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »