SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa eksluzive 120m2 me qira te Qafa.
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
72836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa eksluzive 120m2 me qira te Qafa.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, dy banjo dhe garazhe.
Banesa eshte e mobiluar ne menyre te persosur dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 1200euro ku jane te perfshiera edhe shpenzimet. Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »