SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia ne Aktash afer Viva freshit dhe Albi Marketit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Viti i ndërtimit :
1962
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
72902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Lagjen Aktash me siperfaqe të truallit 5.30 ari. Shtepia ëshë afër 100m prej Viva Freshit dhe Albi marketit. Trualli është shumë i përshtatshëm për ndërtim të lartë, biznes dhe për të jetuar. Trualli ka dalje në rrugë 24.5m gjerësi dhe 22m gjatesi. Çmimi është i volitshëm.
Informata rreth publikuesit
shitesi
Prishtinë
044793084
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »