SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qendra e ngushte, banesa 70m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
72959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Qendren e ngushte, ndertimi i vjeter, shitet banesa 3 dhomshe, siperfaqes prej 70m2, kati i V-te (i fundit), me 1 ballkon dhe 1 bodrum. Banesa eshte e rinovuar ne teresi ne vitin 2014, duke perfshire te gjitha instalimet. Banesa ka mobile te reja dhe pamje kah rruga. Çmimi: 125.000 euro. Tel.045/50 20 40.
Shifra: 17/15
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »