SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qendra e ngushte, banesa 80m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€208,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
72961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qendren e ngushte, ndertim i vjeter, shitet banesa 3 dhomshe, siperfaqes prej 80m2 ( faktikisht ka 100m2), ne katin e III-te, me 2 balkone dhe ne gjendje standarde. Çmimi: 208.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1/15
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »