SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Veternik
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
144 m²
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Parking Rrugor
ID e produktit :
72962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme me qera shtepine ne " Marigona 2" (50 metra nga Baumarketi) ne Veternik.
Kati perdhese ka dhomen e madhe te dites, kuzhinen, nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje depo.
Kati i pare ka dy dhoma gjumi ( njera me kloset) ,nje banjo dhe dhomen per larjen dhe terrjen e rrobave.
Shtepia eshte e rrethuar me rrethoje, ka nje kopsht dhe nje vend parkingu.
Sipas nevojes, ne katin e dyte ka edhe nje dhome.
Ka uje 24 ore (rezervuar nje mije litersh) si dhe nxemjen qendrore me pelet.
Kati perdhese dhe kati i pare kane roleta alumini.
Shtepia eshte e izoluar me fasade 11 cm. Perveq kabllos ka edhe antene satelitore.
Informata rreth publikuesit
Drita
Prishtinë
045 506 508
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »