SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 ari truall ne Veternik
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
ID e produktit :
73061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 ari truall ne Veternik, prapa Forteses me saktesisht prapa lagjes Nici (200 m larg rruges kryesore). Ka pozite te mire dhe eshte lagje shume e pershtatshme per ndertim te shtepise.
Qmimi eshte 15.000 Euro per ari, i diskutueshem.

Agjensioni DION ne Prishtine
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »