SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) LOKAL afër Postes se Madhe, rruga 28 Nëntori
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:53
ID e produktit :
73139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(SHITET) Lokali afër Postes se Madhe, rruga 28 Nëntori. Siperfaqja eshte 62 m2. Eshte me 2 Hapsira (2 kat). Irregulluar dhe i gatshem per pune, si kafiteri etj. Dokumentacioni i gjithi ne rregull, mund te përkthehet menjëherë.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »