SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne shitje - Arberi(Shkabaj)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
ID e produktit :
73236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka shitet dhe eshte e URBANIZUAR , e pershtatshme per te gjitha veprimtarite biznesore.Eshte e pershtatshme edhe per pompa te benzines. Gjendet ne anen e djatht ne km e 1 rruga Magjistrale Prishtine-Mitrovic.

044339933
049339933
Informata rreth publikuesit
sami
Prishtinë
044339933
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »