SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira afer qendres
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
73269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin me qira. Lokali gjendet te qafa perball shkolles fillore "Meto Bajraktari". Lokali eshte 100 m2 dhe eshte ne gjendje shume te mire, eshte i pershtatshem per shume veprimtari si per: Restaurant,Fast Food,Furre,Butik, Zyre,Ordinance, sallon frizeri, librari, depo, etj.
Tel : 045 529 000
Informata rreth publikuesit
art
Prishtinë
045 529 000
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »