SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NË TASLIGJE
Çmimi :
€179,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
73294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA NË TASLIGJE, 3 KATESHE, MBI KISHEN ORTODOKSE, ME SIPËRFAQE 400m2, ME 4 ARI TRUALL, POSEDON GARAZH ME SIPËRFAQE 70m2, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 179.000Є,

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »