SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lezhe Shengjin.Shitet apartament 40 m2 me hipotek,i mobiluar
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Kondicioner
ID e produktit :
73450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shengjin Lezhe.Shitet apartament 40 m2 me hipoteke i mobiluar me paisje bashkohore te reja,me kondicioner,kati i 5,pallati i ri,uje drita 24 ore.Me pamje nga deti dhe mali,largesia nga bregu i detit eshte 30 metra.Apartamenti ndodhet tek fillimi i shetitores nga ana e portit.Cel (viber) 00355692649181
Informata rreth publikuesit
erion
Prishtinë
00355696002224
Posta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »