SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen me 130m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
73499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa gjendet ne rrugen Eduard lir, ne katin e dyte, dhe ka gjithqka qe nje shtepi mund te kete, balkon 20metra te gjate. si dhe shume qka tjeter, si nxemje qendrore dhe uje rryme dhe berllog te gjitha, gjithashtu posedon edhe Garazhen

Verejtje: Fotot nuk jane shume te qarta por te interesuarit mund te kontaktojne ne nr telefonit: +377 44 989 333, thirrje normal edhe Viber.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
044 989 333
Eduard Lir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »