SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
okazion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
126 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
73526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes apart 126 m katror,3+1.,2 tualete dhe ballkone..me pamje nga liqeni artificiale.pallat i ri me hipoteke ,kat 3 banimi..punuar sipas standarteve me te fumdit
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »