SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
73686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender te Prishtines, afer Shtepise se shendetit, ne perdhese, leshoj me qira tre zyre, me korridor dhe nje banjo. Pamjen e kane kah rruga kryesore. Siperfaqja e tyre eshte 70m2 dhe ato mund te shfrytezohen edhe per ordinance, butike apo diç tjeter. Perndryshe, kjo siperfaqe afariste posedon dokumentacionin edhe per lokal afarist. Qiraja mujore sipas marreveshjes.
Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
meli
Prishtinë
044502044
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »