SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia (Bardhosh)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
73965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA ME 28.7 ari TRUALL (Bardhosh)

# Shtepia ka 28.7 ari truall gjendet ne Bardhosh afer fakulltetit Universi eshte ne rrugen Kryesore Magjistralja Prishtine - Podujeve

Shtepia ka kete perberje hapesirash:

- Ka 3dhoma gjumi
- ka nje Sallon & kuzhin me shpajz dhe ballkon
- banjo
- koridor
-Ka dhe nje ballkon te dera kryesore
Ka 3 podrumaDokumentat jane gjethqka ne rregull
Mund te perkthehet meniher
Per me shume Info. Kontakt numer :

+386 49 10 10 49
Informata rreth publikuesit
Behar
Prishtinë
+386 49 10 10 49
Bardhosh (ishjugoviq) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »