SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '15
Madhësia :
15335 m²
ID e produktit :
74002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rruga By-pass-it Fier-Levan është 22 km e gjatë . Kjo tokë ndodhet 4-5 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik Fier. Sipërfaqet të cilat janë në shitje po i paraqes me poshte:
1) Sipërfaqja me 2535 m2 dhe pjesa 2000 m2 që janë ngjitur me rrugën kushtojnë 15 Euro m2
2) Toka me sipërfaqe 10800 m2 kushton 10 Euro m2 ndodhet 15 m larg rrugës.
Janë me çertifikata pronësie të rregullta. agustinmiraka@hotmail.com
Nëse jeni të interesuar kontaktoni:
Cel 0682666140

Me respekt
Agustin Miraka
Informata rreth publikuesit
kerkojndihme
Ferizaj
0682666140
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »