SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Ullinjë të mbjellë në vitin 1960
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '15
Madhësia :
2500 m²
ID e produktit :
74004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 27 rrënjë ullinjë në prodhim, të mbjell në vitin 1960. Ndodhen në një sipërfaqe toke prej 2500 m2.
dhe janë vetëm për prodhim vaji.10 miljon lek të vjtra.
Këta ullinjë ndodhen në fshatin Shtyllas, Komuna Levan, Fier.
Të interesuarit të kontaktojnë në adresën: kerkojndihme@yahoo.com

Cel: 0682666140
Informata rreth publikuesit
kerkojndihme
Ferizaj
0682666140
Shtyllas Levan Fier [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »