SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Shtepia ne lagjen Sofalia lagjja e re
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '15
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
74081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepit gjindet ne nje lagje te re dhe shum te qet dhe afër gërrmis.
Shtepiat posedojn:
5 Dhoma Gjumi
3 Banjo me wc
3 Terasa
Nxemje qendrore
3 Dhoma Dite
2 Kuzhina
4 ari e gjysem tok
Garazh
Podrum
Alarm dhe kamera vezhguese
NR.TEL.049-565-704
JU FALEMINDERIT...
Informata rreth publikuesit
Albin
Dubai, United Arab Emirates
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »