SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne Emshir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
74106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Emshir
Esht e Mobiluar
Ka 1 Sallon. , 2 Dhoma gjumi , 2 Ballkona , 2 Koridora
1 Banjo dhe 1 kushina
Parking per vetur ka
Per me shum informata rreth baneses dhe qmimit na kontaktoni ne numrin e telefonit 044-613-645 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Prishtinë
044613645
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »