SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje 97. 65 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
74129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit
Banese ne shitje: Banesa gjendet ne Lagjen e Muhaxhereve Aktash I Prapa Intereminexit ne ndertim e siper nga kompania Konak Construction Prishtina Stars.
Banes ka kete radhitje:
1sallon
2 dhoma te fjetjes
Koridor
Kuzhine
Banjo
WC
Balkon dhe depo

Ndertesa ka vende per parking, garazha nentoksore ,
Ndertesa ka 2 lifta te cilet jane me gjenerator. Izolim akustik- Ndarje e dyfishte mes banesave, Siguri maksimale Sigurim Fizik/ Mbikqyrje me kamera 24 ore , Interfon ne banese/ hyrja me kartela 24 ton rezervuar uji , uje 24 ore, ndricim natyral ne shkalle dhe lojra per femije.

Personi kontaktues
Arian Zajmi

mob: +37745230200
mob: +38649599589
Informata rreth publikuesit
Arian
Dayton, Ohio
Dayton, Ohio [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »