SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj zyre me qira pas ores 18:00
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '15
ID e produktit :
74204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per shkak qe punoj deri ne ora 17:00 tani kam filluar nje projekt
te cilen me duhet nje zyre ku mund te punoj pas orarit te punes.
Zyra duhet te jete ne Prishtine ndersa pagesa do te behet per 3 muaj ndersa qmimi qe jemi ne gjendje te paguajme eshte 40 euro per muaj ose 120 euro per 3 muaj.
Kontaktoni ne numrin
049 176 183 nese deshironi ti ndani shpenzimet e zyres deri diku
Ju sigurojme qe gjithqka do te jete ne rregull dhe zyra do te perdoret vetem per arsye te projektit dhe sdo te kete ndonje problem.
Informata rreth publikuesit
Ariel
Pejë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »