SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Parking Rrugor
ID e produktit :
74241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes banesen ne fush kosov mbrapa shkolles mihaal grameno e gatshme per banim gjindet ne katin e 6 dhe t7 64.95m2
Informata rreth publikuesit
kasum
Fushë Kosovë
045510656
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »