SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
74435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitete shtepija 3 katshe e mobilurar me dy huyrje te veqant dhe me 10 ari oborr . Stepija gjendete 100 m larg Shkolles se re Hilmi Rakovica te Stacioni i 3 policor per me shum informatat na kontaktoni ne munrat +37744237611 si dhe +37744195305
Informata rreth publikuesit
Galdim
Prishtinë
044237611
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »