SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
74436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Bllokun e Ri,poshte shkalleve!Shtepia ka 120 metra katrore.Posedon sallon,kuzhine,dhome dite,2 dhoma gjumi,banjo dhe koridor.Podrumi posedon 2 dhoma,koridor dhe banjo.Shtepia eshte e izoluar,ka dritare te reja dhe ka ngrohje qendore me dru.Ka 2 garazha dhe nje dycan.
Informata rreth publikuesit
Vlora
Gjakovë
044 247 304
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »