SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Parking Privat
ID e produktit :
74559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje shtepi me qira per nje qift nderkombetare ne lagjen: Germia , Taslixhe , Arberia , Veternik etj.
Shtepia duhet te kete dhome dite, kuzhine, 2-3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, kopesht, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Gjithashtu nje qift tjeter kerkon nje shtepi apo apartament te mobilijuar mire, preferohet lagjja Arberia. Shtepia duhet te kete 3 dhoma gjumi, 2 banjo, kopesht, parking rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794 ose 044 307245
Ose nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744307245)
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »