SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
B.Diellit II banesa 64m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
74570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Bregun e Diellit II, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 64m2, ne katin e II-te, me 1 ballkon dhe e rinovuar mesatarisht. Çmimi: 56.000 euro.
Tel.045/50 20 40
Shifra: 7386
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Bregu i Diellit II [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »