SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
B.Diellit I, banesa 82m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€146,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
74572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bregu i Diellit I, te Qendra tregtare, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes 82 m2, ne katin e I-re, me nxehje qendrore dhe 2 ballkone. Çmimi: 146.000 euro.
Tel.045/50 20 40
Shifra: 44/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »