SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 32.6m2 ndertim i vjtetr te Kater Llullat.
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
74587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 32.6m2 ndertim i vjtetr te Kater Llullat, afer Dodones.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite, kuzhine te ndare, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e renovuar.
Çmimi eshte 42000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kater Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »