SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Arberi ( Dragodan).
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
74588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Arberi ( Dragodan).
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, terase dhe garazhe.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »