SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 3,5Ari oborr, ne Arberi (Dragodan).
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
74589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 3,5Ari oborr, ne Arberi (Dragodan).
Shtepija eshte dy kate dhe nenkulmi, posedon shtyllat nese dikush done me ngrite ma larte.
Çmimi i shitjes eshte 180000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Arberia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »