SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
€41,250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
ID e produktit :
74626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet afer postës së vogël në lagjen "Kodra e Diellit",afer sh.fillore "Ismail Qemaili".Banesa përbëhet një dhomë,kuzhina,banjo terasa,kati i 6 (lifti është funkcional)dhe është ndërtim i vjetër.
Informata rreth publikuesit
skenda.ibishi
"Kodra e Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »