SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira per nderkomtare
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
74710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me qira per nderkomtar ne taukbashqe afer ishEulex-it
hyrje e veqant .
qmimi 350 € ne muaj
Uje-rryme -ngrohje qendrore ka 24h
ne qmim perfshihet edhe obligimet komunale te cilat i bart QIRADHENESI
Kurse pastrimi dhe larja e rrobave paguhet extra
per 5 vite ka qen e banuar nga nderkomtaret e (EULEX)-it

Nr. kontaktues: 045-412-364
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »