SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj lokalin me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
74908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
lokaligjendet ne qender te prishtines ne rr.uck i pershtatshem per zyre dhe zeje te ndryshme
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
rr.uck28/8 prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »