SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia e re ne Ulqin e sapo ndertuar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '15
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Viti i ndërtimit :
2015
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
74988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Stoj-Ulqin, afer Copacana dhe noki beach - Shtepia ka 4 dhoma gjumi edhe 1 sallon. 2 banjo 3 ballkone. kuzhine. 045/506-131 044/340-145
Informata rreth publikuesit
Hasan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »